Yhteystiedot


Lahjan Tytöt
Yliopistonkatu 31, sisäpiha 2 krs.
20100 Turku 

Talent Training Center 
Kiertotähdentie 10
20200 Turku 

Tiedustelut 
toimisto@lahjantytot.fi

Laskutusasiat
laskutus@lahjantytot.fi


LASKUTUS JA HALLINTO


Kristiina Viikari
Toiminnanjohtaja 
Hallinto ja talous 
050 528 3663 (ma-pe klo 8-15)
kristiina.viikari@lahjantytot.fi

 


Saara Kuusinen
Kehitysjohtaja
Valmennus- ja harrastustoiminnan kehittäminen
050 407 4349 (ma-pe klo 8-15)
saara.kuusinen@lahjantytot.fi



Siiri Saarinen
Hallinnon ja valmennuksen koordinaattori 
siiri.saarinen@lahjantytot.fi


Venla Saha
Hallinnon ja valmennuksen koordinaattori
venla.saha@lahjantytot.fi


HARRASTUS


Linda Kulmala
Harrastustoiminnan koordinaattori
linda.kulmala@lahjantytot.fi
0504388999 (ma-to klo 10-14)


VALMENNUS


Karita Aalto (vanhempainvapaalla)
Valmennuspäällikkö
Hallinto ja valmennusjärjestelmän kehitys 
karita.aalto@lahjantytot.fi


Aija Laihinen 
Päävalmentaja
aija.laihinen@lahjantytot.fi


Milja Hintsanen
Junioreiden päävalmentaja
milja.hintsanen@lahjantytot.fi


Johanna Kontulainen
Päätoiminen vastuuvalmentaja, 12-14v. -ikäkausi
johanna.kontulainen@lahjantytot.fi


Iina Rauha
Tanssivalmennuksen koordinaattori, Show Your Dance by Cailap
iina.rauha@lahjantytot.fi


Anni Taivainen
Tanssivalmennuksen koordinaattori, Show Your Dance by Cailap
anni.taivainen@lahjantytot.fi






Kaikilla Lahjan Tyttöjen ohjaajilla, valmentajilla ja hallituksen jäsenillä on etunimi.sukunimi(at)lahjantytot.fi -muotoinen sähköpostiosoite.